Крайно класиране Мини футбол – мъже

1. „Софийска вода”АД
2. „В и К” ООД гр. Враца
3. „В и К” ООД гр. Монтана
4. „В и К” ЕООД гр. Плевен
5. „В и К – Варна” ООД
6. „В и К” ЕООД гр. Пловдив

Крайно класиране - индивидуално Дартс – мъже

1. Филип Филипов – „В и К”ЕАД гр. Бургас
2. Данаил Събевски – „В и К”АД гр. Ловеч
3. Георги Йорданов – „В и К- Варна” ООД
4. Христо Узунов – „В и К – Йовковци” ООД гр. Велико Търново
5. Васил Николов – „В и К” ООД гр. Търговище
6. Атанас Димитров -  „В и К- Варна” ООД

Крайно класиране - индивидуално Дартс – жени

1. Пенка Трендафилова - „В и К”ЕАД гр. Бургас
2. Мирослава Дикова – „Водоснабдяване Дунав” ЕООД гр. Разград
3. Татяна Маринова - „Водоснабдяване Дунав” ЕООД гр. Разград
4. Станка Дялкова – „В и К” ООД гр. Кърджали
5. Елка Герасимова – „В и К” ЕООД гр. Видин
6. Маргарита Чуканова – „В и К” ЕООД гр. Ямбол


Крайно класиране Плажен волейбол – мъже

1. „В и К” ЕООД гр. Стара Загора
2. „В и К” ООД гр. Кърджали
3. „В и К – Варна” ООД
4. „Софийска вода”АД
5. „В и К”ЕАД гр. Бургас
6. „В и К” ЕООД гр. Видин


Крайно класиране Плажен волейбол - жени

1. „В и К” ООД гр. Кърджали
2. „В и К”ЕАД гр. Бургас
3. „В и К” ЕООД в ликвидация гр. Пазарджик
4. „В и К” ООД гр. Шумен
5. „В и К – Варна” ООД
6. „В и К” ООД гр. Русе

Крайно класиране - индивидуално Тенис на маса – мъже

1. Росен Манев - „В и К – Йовковци” ООД гр. Велико Търново
2. Денислав Желязков - „В и К – Варна” ООД
3. Валери Иванов - „В и К” ООД гр. Монтана
4. Румен Александров - „В и К” ООД гр. Габрово
5. Елен Писачев - „В и К” ЕООД гр. Пловдив
6. Антоний Петров - „В и К” ООД гр. Шумен

Крайно класиране - индивидуално Тенис на маса – жени

1. Силвия Димитрова - „В и К – Варна” ООД
2. Марияна Иванова - „В и К”ЕАД гр. Бургас
3. Цветанка Маринова - „В и К – Варна” ООД
4. Павлина Димитрова - „В и К” ЕООД гр. Видин
5. Даниела Димитрова - „В и К” ЕООД гр. Видин
6. Адриана Христова - „В и К” ООД гр. Търговище

Крайно класиране - индивидуално Шахмат – мъже

1. Атанас Димитров - „В и К” ООД гр. Шумен
2. Радослав Каладжиев - „Софийска вода”АД
3. Петър Савов – „В и К” ЕООД гр. Дупница
4. Илия Цветков - „Софийска вода”АД
5. Даниел Григоров – „В и К” ЕООД гр. София
6. Върбан Гужгулов - „В и К” ООД гр. Русе

Крайно класиране - индивидуално Шахмат – жени

1. Мариана Геренска - „Софийска вода”АД
2. Мариана Станкова - „В и К – Варна” ООД
3. Софка Георгиева – „В и К” ООД гр. Димитровград
4. Рени Господинова - „В и К – Варна” ООД
5. Валя Иванова - „В и К” ЕООД гр. Видин
6. Светлана Димитрова - „В и К” ЕООД в ликвидация гр. Пазарджик

Крайно класиране Теглене на въже - смесени отбори

1. „В и К” ООД гр. Враца
2. „В и К” ЕООД гр. София
3. „В и К – Варна” ООД
4. „Увекс” ЕООД гр. Сандански
5. „В и К – Йовковци” ООД гр. Велико Търново
6. „Софийска вода”АД

Комплексно класиране  2011

1. „В и К – Варна” ООД
2. „Софийска вода”АД
3. „В и К”ЕАД гр. Бургас
4. „В и К” ООД гр. Кърджали
5. „В и К” ООД гр. Враца
6. „В и К” ЕООД гр. Стара Загора


ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК!
22 МАРТ!

СВЕТОВЕН ДЕН НА ВОДАТА!


 


НБС ”Водоснабдител”
София 1000,
пл. “Македония” № 1, ет. 6,
офиси № 1 и № 11
Факс: 02/980 40 76
vodosnabditel@knsb-bg.org


Актуално

КНСБ стартира кампанията "Искам още 100 лева към заплатата ми" – вижте откъде да свалите картичката с искканията