Комплексно класиране

1.СОФИЙСКА ВОДА АД

2. ВиК - ВАРНА

3. ВиК - РУСЕ

4. ВиК - БУРГАС

5. ВиК - ВРАЦА

6. ВиК "ЙОВКОВЦИ" - В.ТЪРНОВО

КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: ВИК МОНТАНА

 

Крайно класиране Мини футбол - мъже

1. ВиК - РУСЕ

2. ВиК - МОНТАНА

3. ВиК - ПЛЕВЕН

4. ВиК - СТАРА ЗАГОРА

5. ВиК - ВАРНА

6. ВиК - ВРАЦА

 

Крайно класиране - индивидуално Дартс - мъже

1. ПЛАМЕН РАДКОВ - ВОДОСНАБДЯВАНЕ ДУНАВ

2. ДИМЧО ВЪЛЕВ - ВИК ДИМИТРОВГРАД

3. ДЕЯН ГЕОРГИЕВ - ВИК ДИМИТРОВГРАД

4. СТОЯН ДОБРЕВ - ВИК ЯМБОЛ

5. ВАСИЛ НИКОЛОВ - ВИК ТЪРГОВИЩЕ

6. ПЕТЪР БУРЕВ - ВИК ПАЗАРДЖИК

 

Крайно класиране - индивидуално Дартс - жени

1. МИРОСЛАВА ДИКОВА - ВОДОСНАБДЯВАНЕ ДУНАВ

2. МАРИАНА ВАСИЛЕВА - ВИК СЛИВЕН

3. ЕЛКА ГЕРАСИМОВА - ВИК ВИДИН

4. СНЕЖКА ПЕТКОВА - ВИК ВРАЦА

5. ЦВЕТАНКА ПАРИЧКОВА - ВИК СТАРА ЗАГОРА

6. ПЕНКА ТРЕНДАФИЛОВА - ВИК БУРГАС

 

Крайно класиране Плажен волейбол - мъже

1. СОФИЙСКА ВОДА АД

2. ВиК - СТАРА ЗАГОРА

3. ВиК - ВАРНА

4. ВиК - КЪРДЖАЛИ

5. ВиК - БУРГАС

6. ВиК - ВИДИН

 

Крайно класиране Плажен волейбол - жени

1. ВиК - БУРГАС

2. ВиК - ШУМЕН

3. СОФИЙСКА ВОДА АД

4. ВиК - КЪРДЖАЛИ

5. ВиК - ВАРНА

6. ВиК - РУСЕ

 

Крайно класиране - индивидуално Тенис на маса - мъже

1. ГЕОМИЛ ИВАНОВ - ВиК - ВРАЦА

2. ВИОЛИН ЛАЗАРОВ - ВиК - ВАРНА

3. ВАСИЛ ВАСИЛЕВ - ВиК "ЙОВКОВЦИ"

4. РОСЕН МАНЕВ - ВиК "ЙОВКОВЦИ"

5. САБРИ ИБРЯМ - ВиК - КЪРДЖАЛИ

6. ЕЛЕН ПИСАЧЕВ - ВиК – ПЛОВДИВ

 

Крайно класиране - индивидуално Тенис на маса - жени

1. МАРИАНА ИВАНОВА - ВиК - БУРГАС

2. СИЛВИЯ ДИМИТРОВА - ВиК - ВАРНА

3. ЦВЕТАНКА МАРИНОВА - ВиК - ВАРНА

4. ДАНИЕЛА ДИМИТРОВА - ВиК - ВИДИН

5. ГАЛИНА МИЛЧЕВА - ВиК - ЛОВЕЧ

6. КАМЕЛИЯ ПЕТКОВА - ВиК - МОНТАНА

 

Крайно класиране - индивидуално Шахмат - мъже

1. АТАНАС ДИМИТРОВ - ВиК ШУМЕН

2. ИЛИЯ ЦВЕТКОВ - СОФИЙСКА ВОДА АД

3. РАДОСЛАВ КАЛАДЖИЕВ - СОФИЙСКА ВОДА АД

4. ПЕТЪР САВОВ - ВиК ДУПНИЦА

5. ЙОРДАН НИКОЛОВ - ВиК ХАСКОВО

6. ДАНИЕЛ ГРИГОРОВ - ВиК СОФИЯ

 

Крайно класиране - индивидуално Шахмат - жени

1. МАРИАНА ГЕРЕНСКА - СОФИЙСКА ВОДА АД

2. ЕВГЕНИА АНГЕЛОВА - ВиК ХАСКОВО

3. ЙОВКА ПЕТРОВА-ИЛИЕВА - ВиК КЪРДЖАЛИ

4. ПЕНКА ЕЛЕРГЕДЖИЕВА - ВиК ВРАЦА

5. ДОРА КАМАРЕВА - ВиК КЪРДЖАЛИ

6. СОФКА ГЕОРГИЕВА - ВиК ДИМИТРОВГРАД

 

Крайно класиране Теглене на въже - смесени отбори

1. ВиК "ЙОВКОВЦИ" - В.ТЪРНОВО

2. ВиК - РУСЕ

3. ВиК - ВРАЦА

4. СОФИЙСКА ВОДА АД

5. ВиК - ЛОВЕЧ

6. ВиК - ВАРНА


ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК!
22 МАРТ!

СВЕТОВЕН ДЕН НА ВОДАТА!


 


НБС ”Водоснабдител”
София 1000,
пл. “Македония” № 1, ет. 6,
офиси № 1 и № 11
Факс: 02/980 40 76
vodosnabditel@knsb-bg.org


Актуално

КНСБ стартира кампанията "Искам още 100 лева към заплатата ми" – вижте откъде да свалите картичката с искканията