Десетата национална Спартакиада на работещите във ВиК сектора се проведе от 9 до 13 септември 2013 година в Курортен комплекс „Св. св. Константин и Елена”. Спортната проява както всяка година бе организирана от Съюза на В и К операторите в Република България, Национален браншов синдикат „Водоснабдител” – КНСБ и Федерация „СИВ”-Подкрепа, съвместно с Българска работническа федерация „Спорт и Здраве”. Спортно събитие събра над 820 работници и служители от ВиК дружествата в страната. Състезанията се проведоха по 6 вида спорт – мини футбол, дартс, плажен волейбол, тенис на маса, шахмат и теглене на въже.

Юбилейната Спартакиада бе открита от Министъра на регионалното развитие г-жа Десислава Терзиева.

Оспорваните състезания определиха победителя в комплексното класиране -  отборът на „Софийска вода” АД, второ място завоюва отборът на ВиК Кърджали, а трети станаха състезателите от ВиК Русе. Купите на призьорите в комплексното класиране бяха връчени от Президента на КНСБ Пламен Димитров.

Заместник-министърът на регионалното развитие г-н Добромир Симидчиев връчи купата за феърплей на отбора на ВиК Бургас.

 

Комплексно класиране

1.СОФИЙСКА ВОДА АД

2. ВиК КЪРДЖАЛИ

3. ВиК РУСЕ

4. ВиК СТАРА ЗАГОРА

5. ВиК БУРГАС

6. ВиК ВРАЦА

 

КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: ВИК БУРГАС

 

Крайно класиране Мини футбол - мъже

1. ВиК ВРАЦА

2. ВиК МОНТАНА

3. ВиК РУСЕ

4. ВиК ПЛЕВЕН

5. СОФИЙСКА ВОДА

6. ВиК ГАБРОВО

ГОЛМАЙСТОР – НИКОЛАЙ МЕТОДИЕВ (ВиК ВРАЦА) – 14 ГОЛА

 

Крайно класиране - индивидуално Дартс - мъже

1. ПЛАМЕН РАДКОВ - ВОДОСНАБДЯВАНЕ ДУНАВ РАЗГРАД

2. ПЛАМЕН ХАРАЛАМПИЕВ - ВиК ЙОВКОВЦИ В.ТЪРНОВО

3. ЯВОР МИЛАНОВ - ВиК ТЪРГОВИЩЕ

4. КРАСИМИР ВАСИЛЕВ - ВиК РУСЕ

5. АНДОН ТОНЕВ - ВиК СТАРА ЗАГОРА

6. НЕНО СОКЕРОВ - ВиК ЛОВЕЧ

 

Крайно класиране - индивидуално Дартс - жени

1. ПЕНКА ТРЕНДАФИЛОВА - ВиК БУРГАС

2. СИЯНА МАНТАРОВА - ВиК БУРГАС

3. МИРОСЛАВА ДИКОВА - ВОДОСНАБДЯВАНЕ ДУНАВ РАЗГРАД

4. ЦВЕТАНКА МАРИНОВА - ВиК ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ

5. СНЕЖКА ПЕТКОВА - ВИК ВРАЦА

6. РУМЯНА БОЯДЖИЕВА – ВиК СТЕНЕТО ТРОЯН

 

Крайно класиране Плажен волейбол - мъже

1. СОФИЙСКА ВОДА АД

2. ВиК ВАРНА

3. ВиК СТАРА ЗАГОРА

4. ВиК КЪРДЖАЛИ

5. ВиК ЙОВКОВЦИ В.ТЪРНОВО

6. ВиК ТЪРГОВИЩЕ

 

Крайно класиране Плажен волейбол - жени

1. ВиК СТАРА ЗАГОРА

2. ВиК КЪРДЖАЛИ

3. ВиК РУСЕ

4. СОФИЙСКА ВОДА АД

5. ВиК БУРГАС

6. ВиК ВРАЦА

 

Крайно класиране - индивидуално Тенис на маса - мъже

1. ГЕОМИЛ ИВАНОВ - ВиК ВРАЦА

2. ДИМИТЪР МИХОВ - ВиК БУРГАС

3. ВИОЛИН ЛАЗАРОВ - ВиК ВАРНА

4. РОСЕН МАНЕВ - ВиК ЙОВКОВЦИ В.ТЪРНОВО

5. ЖИВКО ЖЕЛЯЗКОВ - ВиК СТАРА ЗАГОРА

6. КЛИМЕНТ ТОДОРОВ - ВиК ПЛЕВЕН

 

Крайно класиране - индивидуално Тенис на маса - жени

1. МАРИАНА ИВАНОВА - ВиК БУРГАС

2. СИЛВИЯ ДИМИТРОВА - ВиК ВАРНА

3. ГАЛИНА МИЛЧЕВА - ВиК ЛОВЕЧ

4. КАМЕЛИЯ ПЕТКОВА - ВиК МОНТАНА

5. АННА БАРБОВА - ВиК ВРАЦА

6. ПАВЛИНА ДИМИТРОВА - ВиК ВИДИН

 

Крайно класиране - индивидуално Шахмат - мъже

1. ИЛИЯ ЦВЕТКОВ - СОФИЙСКА ВОДА АД

2. ДАНИЕЛ ГРИГОРОВ - ВиК СОФИЯ

3. РАДОСЛАВ КАЛАДЖИЕВ - СОФИЙСКА ВОДА АД

4.ВЪРБАН ГУЖГУЛОВ - ВиК РУСЕ

5. МАРИН АТАНАСОВ - ВиК БЛАГОЕВГРАД

6. ПЕТЪР САВОВ - ВиК ДУПНИЦА

 

Крайно класиране - индивидуално Шахмат - жени

1. МАРИАНА ГЕРЕНСКА - СОФИЙСКА ВОДА АД

2. ДОРА КАМАРЕВА - ВиК КЪРДЖАЛИ

3. ЙОВКА ПЕТРОВА-ИЛИЕВА - ВиК КЪРДЖАЛИ

4. ЛЮДМИЛА СПАСОВА - ВиК ВИДИН

5. ПЕНКА БОРИСОВА - ВиК ЯМБОЛ

6. РАЛИЦА ХРИСТОВА - СОФИЙСКА ВОДА АД

 

Крайно класиране Теглене на въже - смесени отбори

1. ВиК - РУСЕ

2. ВиК - КЪРДЖАЛИ

3. СОФИЙСКА ВОДА АД

4. ВиК - СТАРА ЗАГОРА

5. ВиК - Смолян

6. ВиК - Добрич

 

{gallery maxcount=99 rows=11 cols=9 height=70 width=70 counter=0 links=0 alignment=center orientation=horizontal}pics/pic0016{/gallery}


Членовете на КНСБ – с отстъпки в над 1700 обекта в цялата страна


 


НБС ”Водоснабдител”
София 1000,
пл. “Македония” № 1, ет. 6,
офиси № 1 и № 11
Факс: 02/980 40 76
vodosnabditel@knsb-bg.org


Актуално

КНСБ стартира кампанията "Искам още 100 лева към заплатата ми" – вижте откъде да свалите картичката с искканията