Мини футбол - мъже

#

Отбор

Точки

1

СОФИЙСКА ВОДА

20

2

ВИК МОНТАНА

16

3

ВИК ВРАЦА

12

4

ВИК ВАРНА

6

5

ВИК ЛОВЕЧ

4

6

ВИК РУСЕ

2

НАЙ-ДОБЪР ВРАТАР: ДОБРОМИР ГОСПОДИНОВ (ВИК ВАРНА)
ГОЛМАЙСТОР: МИХАИЛ МИХАЙЛОВ (ВИК МОНТАНА) с 22 отбелязани гола
НАЙ-ПОЛЕЗЕН ИГРАЧ: СТАМЕН АТАНАСОВ (ВИК ВРАЦА)

 

Дартс - мъже индивидуално

#

Име

Точки

1

ГЕОРГИ БОГДАНОВ - ВИК ВАРНА

10

2

ПЛАМЕН РАДКОВ - ВОДОСНАБДЯВАНЕ ДУНАВ

8

3

ВАСИЛ НИКОЛОВ - ВИК ТЪРГОВИЩЕ

6

4

ДИМИТЪР ГЮРОВ - ВИК БУРГАС

3

5

АНДОН ТОНЕВ - ВИК СТАРА ЗАГОРА

2

6

КРИСТИЯН ДАСКАЛОВ - ВИК БЯЛА СЕВЛИЕВО

1

 

Дартс - жени индивидуално

#

Име

Точки

1

АНКА СТЕФАНОВА - ВИК ЙОВКОВЦИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

10

2

ДАНИЕЛА ТОДОРОВА - ВИК ЯМБОЛ

8

3

ЖАКЛИНА СМИЛЯНОВА - ВИК СТАРА ЗАГОРА

6

4

ЦВЕТАНА ПАРИЧКОВА - ВИК СТАРА ЗАГОРА

3

5

СОНЯ МАРИНЧЕВА - ВИК ТЪРГОВИЩЕ

2

6

ПЕПКА РАНГЕЛОВА - ВИК МОНТАНА

1

 

Тенис на маса - мъже индивидуално

#

Име

Точки

1

КИРИЛ ГОСПОДИНОВ - ВИК ВАРНА

10

2

КЛИМЕНТ ТОДОРОВ -ВИК ПЛЕВЕН

8

3

ГЕОМИЛ ИВАНОВ - ВИК ВРАЦА

6

4

РОСЕН МАНЕВ - ВИК ЙОВКОВЦИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

3

5

ВАСИЛ ВАСИЛЕВ - ВИК ЙОВКОВЦИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

2

6

ВИОЛИН ЛАЗАРОВ - ВИК ВАРНА

1

 

 

Тенис на маса - жени индивидуално

#

Име

Точки

1

МАРИАНА ИВАНОВА - ВИК БУРГАС

10

2

СИЛВИЯ ДИМИТРОВА - ВИК ВАРНА

8

3

ГАЛИНА МИЛЧЕВА - ВИК ЛОВЕЧ

6

4

ПАВЛИНА ДИМИТРОВА - ВИК ВИДИН

3

5

АННА БАРБОВА - ВИК ВРАЦА

2

6

ТЕОДОРА БУХЛЕВА - СОФИЙСКА ВОДА

1

 

Шахмат - мъже индивидуално

#

Име

Точки

1

ИЛИЯ ЦВЕТКОВ - СОФИЙСКА ВОДА

10

2

ДАНИЕЛ ГРИГОРОВ - ВИК СОФИЯ

8

3

РАДОСЛАВ КАЛАДЖИЕВ - СОФИЙСКА ВОДА

6

4

КРИСТИЯН ДЯКОВ - ВИК ШУМЕН

3

5

ВЪРБАН ГУЖГУЛОВ - ВИК РУСЕ

2

6

ГЕОРГИ ВУЧЕВ - УВЕКС САНДАНСКИ

1

 

Шахмат - жени индивидуално

#

Име

Точки

1

МАРИАНА ГЕРЕНСКА - СОФИЙСКА ВОДА

10

2

СОФКА ГЕОРГИЕВА - ВИК ДИМИТРОВГРАД

8

3

РАЛИЦА ХРИСТОВА - СОФИЙСКА ВОДА

6

4

ДИАНА ИВАНОВА - ВИК ЯМБОЛ

3

5

ИВАЛИНА ИВАНОВА - ВИК ВРАЦА

2

6

СТАНИМИРА ПАПАЗЧЕВА - ВИК СТАРА ЗАГОРА

1

 

Плажен волейбол - мъже

#

Отбор

Точки

1

СОФИЙСКА ВОДА

20

2

ВИК СТАРА ЗАГОРА

16

3

ВИК КЪРДЖАЛИ

12

4

ВИК БЛАГОЕВГРАД

6

5

ВИК ВАРНА

4

6

ВИК ШУМЕН

2

Плажен волейбол - жени

#

Отбор

Точки

1

ВИК БУРГАС

20

2

ВИК ВАРНА

16

3

ВИК СТАРА ЗАГОРА

12

4

ВИК ВИДИН

6

5

ВИК РУСЕ

4

6

ВИК ТЪРГОВИЩЕ

2

 

Теглене на въже - смесени отбори

#

Отбор

Точки

1

ВИК ВРАЦА

20

2

ВИК КЪРДЖАЛИ

16

3

ВИК ВАРНА

12

4

ВИК СИЛИСТРА

6

5

ВИК РУСЕ

4

6

ВИК СТАРА ЗАГОРА

2

 

НАЙ-МЛАД СЪСТЕЗАТЕЛ: СВЕТЛОЗАРА САШКОВА ПЕНЧЕВА (ВИК ЙОВКОВЦИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО)
НАЙ-ВЪЗРАСТЕН СЪСТЕЗАТЕЛ: ВЕСЕЛИН РУСЕВ ИЛИЕВ (ВИК КЪРДЖАЛИ)

 


КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: ВИК КЪРДЖАЛИ

 Комплексно класиране

  Отбор

точки

1

СОФИЙСКА ВОДА АД

73

2

ВИК ВАРНА

67

3

ВИК ВРАЦА

42

3

ВИК СТАРА ЗАГОРА

42

5

ВИК БУРГАС

33

6

ВИК КЪРДЖАЛИ

28


Членовете на КНСБ – с отстъпки в над 1700 обекта в цялата страна


 


НБС ”Водоснабдител”
София 1000,
пл. “Македония” № 1, ет. 6,
офиси № 1 и № 11
Факс: 02/980 40 76
vodosnabditel@knsb-bg.org


Актуално

КНСБ стартира кампанията "Искам още 100 лева към заплатата ми" – вижте откъде да свалите картичката с искканията